WARSZTATY: OTULONE LASEM 17-19. MAJA 2024

W objęciach lasu

- konsultacja indywidualna 1:1 lub sesja grupowa przeprowadzana w lesie, połączona z warsztatem stacjonarnym. Pomaga połączyć się ze swoim wnętrzem, wyciszyć na bodźce zewnętrzne, zwrócić się ku sobie.

Dla kogo przeznaczone są spotkania „W objęciach lasu”?

Indywidualne sesje skierowane są do osób dorosłych, które na swojej życiowej ścieżce straciły poczucie sensu, lub doznają stagnacji. „W objęciach lasu” to stworzony przeze mnie autorski program hortiterapii prowadzony zarówno w lesie, jak również w formie stacjonarnych warsztatów. Ten sposób prowadzenia konsultacji ma na celu stymulację i pobudzenie wszystkich zmysłów.

Leśna terapia jest dla Ciebie jeśli:

Korzyści dla Ciebie:

Jak przygotować się do sesji?

Aby w pełni skorzystać z darów natury zadbaj o wygodne obuwie i oddychającą odzież. Możesz też zabrać ze sobą butelkę wody. Nie zabieraj natomiast telefonu, jakiekolwiek rozpraszacze nie są wskazane.

Pamiętaj! Leśna kąpiel nie zastępuje leczenia farmakologicznego i psychoterapii. Stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia. 

Sprawdź również:

odnajdź las w sobie

– warsztat składający się z 8 następujących po sobie kroków. Ten autorski program leśnej hortiterapii powstał z myślą o osobach, które pragną lepiej poznać siebie.

w cyklach natury

– autorskie warsztaty skierowane zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. To wspaniały pomysł na odnowienie połączenia z naturą oraz pokazanie swojemu dziecku jak czerpać z mądrości przyrody.

Wieści z Lasu

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj ode mnie pełne leśnej czułości listy. Spodziewaj się comiesięcznych raportów prosto z natury. Odbierz w prezencie E-book W objęciach Lasu