WARSZTATY: OTULONE LASEM 17-19. MAJA 2024

W cyklach natury:

Warsztaty: Paczuszki na spokojny sen

Dawno dawno temu, na szczycie wielkiej góry, w ogromnym zamku żył bardzo zrzędliwy Król Nieśpioch. Codziennie chodził niewyspany dlatego marudził swoim poddanym przez cały dzień. Wszystko mu przeszkadzało i złościło, aż pewnego dnia do jego królestwa zawitał krawiec, który uszył dla niego piękną pachnącą paczuszkę pełną zapachu. Zapach ziół rozprzestrzenił się po całej sypialni Króla, a gdy on poczuł ich woń od razu zasnął. Od tej chwili Królowi i jego poddanym żyło się dużo lepiej. Król każdej nocy zasypiał spokojnym snem i śnił o…ale to już inna historia.

Poznaj magiczne rytuały na spokojny sen. Na warsztatach poznasz metody jak się wyciszyć i przygotować do snu, aby można było spokojnie zasnąć…

Dla kogo przeznaczone są warsztaty
„Paczuszki na spokojny sen”?

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat w asyście opiekuna/ów. Zapraszam Cię do pobudzenia kreatywności i oddaniu się twórczej zabawie wraz ze swoim dzieckiem. Dzięki warsztatom możesz pogłębić relację z dzieckiem i zaznać uzdrawiającej mocy przyrody.

Jak przygotować się do warsztatów?

Aby w pełni skorzystać z darów natury zadbaj o swoje jak i dla dziecka wygodne ubranie. Warsztaty odbywają się stacjonarnie.

Korzyści, jakich doświadczycie:

Leśne warsztaty przeznaczone są dla Ciebie i dziecka jeśli:

Wieści z Lasu

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj ode mnie pełne leśnej czułości listy. Spodziewaj się comiesięcznych raportów prosto z natury. Odbierz w prezencie E-book W objęciach Lasu