WARSZTATY: OTULONE LASEM 17-19. MAJA 2024

Odnajdź las w sobie

- warsztat składający się z 8 następujących po sobie kroków. Ten autorski program leśnej hortiterapii powstał z myślą o osobach, które pragną lepiej poznać siebie.

Kto może wziąć udział w warsztatach?

Cykl warsztatów skierowany jest do dorosłych osób, które poprzez regularne leśne spacery pragną zgłębić swój świat wewnętrzny, odnaleźć spokój i równowagę. Poszczególne kroki mają na celu łagodne wprowadzenie w leśny świat i uzdrawiającą energię roślin. 

Zapisz się na warsztat jeśli:

Czego możesz się spodziewać po zakończonym cyklu spotkań „Odnajdź las w sobie”?

Jak przygotować się do sesji?

Sesje odbywają się w plenerze, dlatego zadbaj o wygodny strój i obuwie. Możesz ze sobą zabrać wodę. Zrezygnuj z telefonu. Zamiast tego otwórz umysł i skoncentruj się na swoim sercu. Dzięki temu las szybciej zagości w Tobie.

Sprawdź również:

W OBJĘCIACH lasu

– konsultacja indywidualna 1:1 przeprowadzana w lesie, połączona z warsztatem stacjonarnym. Pomaga połączyć się ze swoim wnętrzem, wyciszyć na bodźce zewnętrzne, zwrócić się ku sobie.

w cyklach natury

– autorskie warsztaty skierowane zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. To wspaniały pomysł na odnowienie połączenia z naturą oraz pokazanie swojemu dziecku jak czerpać z mądrości przyrody.

Wieści z Lasu

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj ode mnie pełne leśnej czułości listy. Spodziewaj się comiesięcznych raportów prosto z natury. Odbierz w prezencie E-book W objęciach Lasu